Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.032 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Material Feature | BPA Free |
| Pattern Type | Cartoon |
| Pattern | Dropper Type |
| Material | PP |
| Brand Name | dawndesslo |
| Age Group | BABIES |
| Type | Flatware |
| Age Range | 13-24m, 0-6m, 7-12m |
| Origin | Mainland China |
| Feature 2 | Baby Dropper Medicine Feeder |
| Feature 1 | Baby Medicine Feeder |
Instock
There are no reviews yet.