Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Material Feature | Latex Free, Nitrosamine Free, Phthalate Free, BPA Free, PVC Free |
| Pattern Type | Solid |
| Origin | Mainland China |
| Age Range | 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m, 4-6y |
| Type | Flatware |
| Age Group | BABIES |
| item | baby silicone fork and spoon |
| size/weight | see the picture |
| color | pink/blue/yellow/grey…… |
| use1 | baby learning fork and spoon |
| use2 | baby molar tools |
| function | BPA Free |
| material | silicone+wooden |
Instock
There are no reviews yet.