Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.035 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Specification | 7.5*7.5*10.5cm |
| Material | / |
| Model Number | 439651 |
| Origin | Mainland China |
| Age Range | 0-6m, 7-12m, 13-24m |
Instock
There are no reviews yet.