Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.493 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 21 × 9 cm |
| Classification | Service Plate/Tray |
| Material Feature | BPA Free |
| Pattern Type | Solid |
| Function | Dinnerware Set |
| Model Number | XB20062302 |
| Material | Silicone |
| Origin | Mainland China |
| Age Group | BABIES |
| Type | Dinnerware |
| Age Range | 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m |
Instock
There are no reviews yet.