Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.373 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Pattern Type | Solid |
| Capacity | 150ml |
| Material | Oxford |
| Origin | Mainland China |
| Type | Storage Bags |
| Use | Food |
| Age Group | BABIES |
Instock
There are no reviews yet.