Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 10 cm |
| Certification | CE, FCM |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material Feature | Latex Free, Nitrosamine Free, Phthalate Free, BPA Free, PVC Free |
| Pattern Type | Letter |
| Model Number | BP0226 |
| Packaging | Combination of equipment |
| Material | Plastic+Rhinestones+Silicone |
| Age | > 0 months |
| Origin | Mainland China |
| Type | Pacifier |
| Age Range | 0-6m, 7-12m, 13-24m |
Instock
There are no reviews yet.