Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.046 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Flow Velocity | medium flow |
| Packaging | Single loaded |
| Handle | Yes |
| Model Number | QX2D7HH1002369-GN |
| Capacity | 270ml |
| Mouth Size | General Caliber |
| Shape | Circle Nail Clip |
| Material Feature | Latex Free, Nitrosamine Free, Phthalate Free, BPA Free, PVC Free |
| Pattern Type | Solid |
| Material | Silicone, PP |
| Origin | Mainland China |
| Age Range | 0-6m, 7-12m, 13-24m |
| Type | Baby Bottle |
Instock
There are no reviews yet.