Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.895 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 11 × 11 cm |
| Plug Type | EU Plug, US Plug |
| Voltage | 220V, 110V |
| Power Source | Electric |
| Material Feature | Latex Free, Nitrosamine Free, Phthalate Free, BPA Free, PVC Free |
| Material | PE |
| Origin | Mainland China |
| Type | Constant temperature pot |
Instock
There are no reviews yet.