Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.13 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 15 × 6 cm |
| Handle | Yes |
| Pattern Type | Solid |
| Certification | CE / EU |
| Item Volume | 180ml |
| Material | Silicone |
| Age Range | 3-6Y, MATERNITY, 0-1Y, 1-2y, 12+, 7-12Y |
| Origin | Mainland China |
| Type | Drinkware |
| Age Group | BABIES |
Instock
There are no reviews yet.