Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.018 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 8 × 2 cm |
| Material Feature | Latex Free, Nitrosamine Free, Phthalate Free, BPA Free, PVC Free |
| Pattern Type | Letter |
| Model Number | 8BR106 |
| Size | 6-12M |
| Packaging | Single loaded |
| Material | PP+Silicone+Rhinestone |
| Age | > 3 months |
| Brand Name | Bratyeessi |
| Origin | Mainland China |
| Type | Pacifier |
| Age Range | 0-6m, 7-12m, 13-24m |
Instock
There are no reviews yet.