Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.868 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 20 × 13 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Plug Type | other |
| Voltage | Others |
| Disinfection time | 10 minutes |
| Power Source | Electric |
| Material Feature | Latex Free, Nitrosamine Free, Phthalate Free, BPA Free, PVC Free |
| Model Number | baby milk bottle warmer steriliser |
| Material | P.P. |
| Origin | Mainland China |
| Type | Multifunctional all-in-one machine |
| Age Range | 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m |
Instock
There are no reviews yet.