Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.07 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material Feature | Latex Free, Nitrosamine Free, Phthalate Free, BPA Free, PVC Free |
| Pattern Type | Animal |
| Model Number | QL10725 |
| Size | 5PCS |
| Packaging | 5pcs |
| Material | Beech |
| Age | > 4 months |
| Brand Name | doloise |
| Origin | Mainland China |
| Type | Pacifier |
| Age Range | MATERNITY, 0-6m, 7-12m, 13-24m, 4-6y |
Instock
There are no reviews yet.