Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.175 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 12 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Plug Type | other |
| Voltage | Usb |
| Power Source | Electric |
| Material Feature | Latex Free, Nitrosamine Free, Phthalate Free, BPA Free, PVC Free |
| Model Number | BBL03 |
| Material | others |
| Origin | Mainland China |
| Type | Bottle Warmers |
| Age Range | 0-6m, 7-12m, 13-24m |
| feature 1 | Milk Warmer |
| feature 2 | Bottle Warmer |
| feature 3 | Portable Bottle Warmer |
| feature 4 | Milk Heat Keeper |
| feature 5 | Bottle Warmer Insulation Cover |
| feature 6 | Milk Heat Keeper Cover |
Instock
There are no reviews yet.