Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.854 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 20 × 13 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Plug Type | EU Plug |
| Voltage | 220V |
| Disinfection time | 5 Minutes |
| Power Source | Electric |
| Material Feature | Nitrosamine Free |
| Material | P.P. |
| Origin | Mainland China |
| Type | Bottle Warmers |
Instock
There are no reviews yet.