Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.025 kg |
|---|---|
| Dimensions | 9 × 9 × 1 cm |
| Material Feature | Latex Free, Nitrosamine Free, Phthalate Free, BPA Free, PVC Free |
| Pattern Type | Solid |
| Model Number | Y21578 |
| Packaging | Single loaded |
| Material | Silicone |
| Age | > 4 months |
| Origin | Mainland China |
| Type | Pacifier |
| Age Range | 0-6m, 7-12m, 13-24m |
Instock
There are no reviews yet.