Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Certification | CIQ |
| Model Number | baby soft silicone spoon |
| Material Feature | Latex Free, BPA Free, Nitrosamine Free, PVC Free, Phthalate Free |
| Pattern Type | Patchwork |
| Material | Silicone |
| Origin | Mainland China |
| Age Range | 7-12m, 13-24m, 25-36m, 0-6m |
| Type | Flatware |
| Age Group | BABIES |
| type1 | children's tableware |
| type2 | baby goods |
| type3 | silicone tableware |
| type4 | silicone dishes |
| type5 | baby dishes |
| type6 | kids dishes |
| type7 | baby tableware |
Instock
There are no reviews yet.