Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.061 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 6 × 2 cm |
| Model Number | BP 0018 |
| Material Feature | Latex Free, Nitrosamine Free, Phthalate Free, BPA Free, PVC Free |
| Pattern Type | Striped |
| Pattern | Tongue Pressing Type |
| Material | PP |
| Origin | Mainland China |
| Age Range | 7-12m, 13-24m, 25-36m, 4-6y |
| Type | Flatware |
| Age Group | BABIES |
Instock
There are no reviews yet.