Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 8 × 2 cm |
| Gender | Unisex |
| Classification | electronic |
| Theme | Electronic Game/Tetris Game |
| Model Number | K10 |
| Material | Plastic |
| Features | Educational, Mini |
| Battery | 400mAh |
| Recommend Age | 3-6Y, 6-12y, 14+y |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Electronic Pets |
| Brand Name | Taokey |
Instock
There are no reviews yet.