Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 12 cm |
| Barcode | No |
| Certificate Number | 2020152202030377 |
| Is Electric | No battery |
| 3C | Certificate |
| Certification | 3C |
| Warning | None |
| Gender | Unisex |
| Classification | electronic |
| Theme | electronic |
| Model Number | 116-9A |
| Material | Plastic |
| Animals | Gorillas |
| Features | Battery Operated, Educational, Flashing, Sounding |
| Battery | Three No. 5 batteries |
| Recommend Age | 3-6Y, 6-12y |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Electronic Pets |
Instock
There are no reviews yet.