Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 4 × 2 cm |
| Barcode | No |
| Type Number | 261131 |
| 3C | Type |
| Certification | 3C |
| Warning | None |
| Gender | Unisex |
| Classification | electronic |
| Theme | Electronic Game/Tetris Game |
| Model Number | 261131 Tamagotchi Toy |
| Material | Plastic |
| Animals | Rabbits |
| Features | Battery Operated, interactive |
| Battery | Yes |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Electronic Pets |
| CN | Guangdong |
| Recommend Age | 3-6Y, 6-12y |
| Size | 6*5.5*2cm/2.36*2.16*0.78inch |
| Color | Random |
Instock
There are no reviews yet.