Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.261 kg |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 24 × 5 cm |
| is_customized | No |
| Gender | Unisex |
| Model Number | 82W2316-4 |
| Pattern Type | Solid |
| Material | COTTON |
| Brand Name | mimixiong |
| Origin | Mainland China |
| CN | Fujian |
| Age Range | 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m |
| Age Group | BABIES |
| Season | FOUR SEASONS |
Instock
There are no reviews yet.