Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.141 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 16 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| is_customized | No |
| Gender | Unisex |
| Model Number | 5MS22174 |
| Pattern Type | Solid |
| Material | 100% Cotton |
| Age Range | 0-1Y |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Age Group | BABIES |
| Season | FOUR SEASONS |
| Size | 50cm*73cm |
Instock
There are no reviews yet.