Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.85 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 20 cm |
| is_customized | No |
| Gender | Unisex |
| Model Number | 5MS20686 |
| Pattern Type | Animal |
| Material | 100% Cotton |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Age Range | 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m |
| Age Group | BABIES |
| Season | FOUR SEASONS |
| Size | 100cm*120cm |
| Spring Fall style | Indoor temperature is greater than 20 |
| Winter style | Indoor temperature is greater than 12 |
Instock
There are no reviews yet.