Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.488 kg |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 21 × 12 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Gender | Unisex |
| Model Number | vYEZT405 |
| Special Features | memory |
| Pattern Type | Cartoon |
| Shape | Rectangle |
| Feature | memory |
| Weight | 0-1 pounds |
| Grade | quality |
| Filling | Cotton |
| Material | Cotton |
| Origin | Mainland China |
| CN | Henan |
| Age Range | 1-3Y |
| Age Group | BABIES |
| Season | FOUR SEASONS |
| Product name | Baby Pillow |
| Color | 2 Colors |
| Size | About 30x50cm/40x60cm |
| Function | Skin-friendly |
| Advantage | Breathable, Not easy to collapse |
| Characteristic | Durable |
| Quantity | 1 Piece |
Instock
There are no reviews yet.