Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.138 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 9 × 7 cm |
| is_customized | Yes |
| Gender | Unisex |
| Model Number | SMT098 |
| Pattern Type | Solid |
| Material | 100% Cotton |
| Brand Name | kangobaby |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Age Range | MATERNITY, 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m, 4-6y |
| Age Group | BABIES |
| Season | FOUR SEASONS |
Instock
There are no reviews yet.