Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.653 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 27 × 4 cm |
| is_customized | Yes |
| Gender | Unisex |
| Model Number | KB101 |
| Pattern Type | Animal |
| Material | Cotton / Bamboo Fiber |
| Brand Name | Elinfant |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Age Range | 0-6m, 7-12m, 13-24m |
| Age Group | BABIES |
| Season | FOUR SEASONS |
Instock
There are no reviews yet.