Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.266 kg |
|---|---|
| Dimensions | 29 × 21 × 12 cm |
| Gender | Unisex |
| Model Number | WJ022 |
| Pattern Type | Cartoon |
| Grade | Qualified |
| Filling | PP Cotton |
| Material | fleece+pp cotton |
| Brand Name | mumamuying |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Age Group | BABIES |
| Season | FOUR SEASONS |
| Age Range | 0-6m, 7-12m, 13-24m |
Instock
There are no reviews yet.