Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| is_customized | Yes |
| Gender | Unisex |
| Model Number | DD088 |
| Pattern Type | Cartoon |
| Material | Cotton / Bamboo Fiber |
| Brand Name | appoint wisdom |
| Age Range | MATERNITY |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Age Group | BABIES |
| Season | FOUR SEASONS |
| Color: | Cartoon |
| Size : | 60*60 cm |
Instock
There are no reviews yet.