Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Barcode | No |
| Certificate Number | / |
| Is Electric | AA Battery |
| 3C | Certificate |
| Certification | 3C |
| Warning | No Battery Shipped |
| Gender | Unisex |
| Classification | electronic |
| Theme | electronic |
| Model Number | 513A |
| Material | Plastic |
| Animals | BIRDS |
| Features | Battery Operated, Educational, Mini, Flashing |
| Battery | 3 AA Battery |
| Brand Name | MSFTOYS |
| Recommend Age | 3-6Y, 6-12y, 14+y |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Electronic Pets |
Instock
There are no reviews yet.