Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.195 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 19 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Gender | Unisex |
| Filling | PP Cotton |
| Material | Polyester / Cotton |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Age Range | 1-3Y |
| size specification | 33*19*6cm |
| item number | TC20190401 |
| Pillow core fabric | Polyester cotton |
| Pillow shape | rectangle |
| Pillow weight | Within 0.5 kg (excluding) |
| Pillow stuffing | PP cotton |
| Applicable object | Infancy (1-3 years old) |
| positioning | baby |
| filler | Cotton |
| Pillow type | Headrest |
| style | Little fresh |
Instock
There are no reviews yet.