Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| is_customized | Yes |
| Gender | Unisex |
| Model Number | #P2826 |
| Pattern Type | Solid |
| Material | COTTON |
| Brand Name | round nose |
| Age Range | 0-1Y |
| Origin | Mainland China |
| CN | Jiangsu |
| Age Group | BABIES |
| Season | Spring & Autumn |
| Color | White, |
| Suit for | Newborn Photography Props, Baby Photo Prop.Newborn Fofograifa, Baby Fotoshooting, Photoshot |
| Feature | stretch |
| size | 75×110 cm |
Instock
There are no reviews yet.