Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 1 cm |
| Gender | Unisex |
| Model Number | KF139 |
| Special Features | Neck Protection Pillow |
| Pattern Type | Cartoon |
| Shape | OBLONG |
| Feature | Anti-Apnea |
| Weight | 0-1 pounds |
| Grade | Qualified |
| Filling | PP Cotton |
| Material | Cotton / Polyester |
| Age Range | 7-12m, 13-24m, 25-36m, 7-12Y, 12+y |
| Age Group | BABIES |
| CN | Zhejiang |
| Season | FOUR SEASONS |
| Origin | Mainland China |
| pillow type | car seat head support |
Instock
There are no reviews yet.