Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 10 × 2 cm |
| is_customized | Yes |
| Gender | Unisex |
| Model Number | Baby Blanket |
| Pattern Type | Solid |
| Material | Cotton / Bamboo Fiber |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Age Range | 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m |
| Age Group | BABIES |
| Season | FOUR SEASONS |
| Type 1 | Baby blanket |
| Type 2 | Muslin squares |
| Type 3 | Baby blankets newborn |
| Type 4 | muslin swaddle |
| Type 5 | baby boy blanket |
| Type 6 | baby swaddle |
| Type 7 | baby bath |
| Type 8 | swaddle |
Instock
There are no reviews yet.