Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 5 cm |
| is_customized | Yes |
| Gender | Unisex |
| Model Number | WYF 008 |
| Pattern Type | Cartoon |
| Brand Name | appoint wisdom |
| Age Range | 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m, 7-12Y, 12+y |
| Age Group | BABIES |
| CN | Zhejiang |
| Season | FOUR SEASONS |
| Origin | Mainland China |
| Color: | 18 colors |
| Pattern: | Cartoon Animal |
| Material: | 100% Cotton |
| How to use: | 3 kinds |
| Size : | 60*60cm |
Instock
There are no reviews yet.