Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 5 cm |
| Gender | Unisex |
| Model Number | Baby Head Protector Cushion Backpack |
| Special Features | Multi-functional |
| Pattern Type | Cartoon |
| Feature | memory |
| Grade | Qualified |
| Filling | Water |
| Material | memory |
| Origin | Mainland China |
| Age Group | BABIES |
| Season | Summer |
| Age Range | 25-36m |
Instock
There are no reviews yet.