Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.208 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 16 × 8 cm |
| Cover The Head | No |
| Capless | YES |
| Tight Necklinen | No |
| Model Number | SB211 |
| Gender | Unisex |
| Pattern Type | Cartoon |
| Fabric Type | JERSEY |
| Material | COTTON, Bamboo fiber |
| Brand Name | HOUSBAY |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Season | FOUR SEASONS |
| Item Type | Sleepsacks |
| Age Range | 0-6m, 7-12m, 13-24m |
| Department Name | baby |
Instock
There are no reviews yet.