Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.183 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 19 × 11 cm |
| Gender | Unisex |
| Model Number | A90# |
| Special Features | Neck Protection Pillow |
| Shape | Column |
| Feature | Anti-Apnea |
| Weight | 0-1 pounds |
| Grade | Qualified |
| Filling | 100% Cotton |
| Material | Polyester / Cotton |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Age Group | BABIES |
| Season | FOUR SEASONS |
| Age Range | MATERNITY, 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m |
Instock
There are no reviews yet.