Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.195 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Gender | Unisex |
| Filling | PP Cotton |
| Material | Polyester / Cotton |
| Origin | Mainland China |
| CN | Anhui |
| Age Group | BABIES |
| Season | FOUR SEASONS |
| Age Range | MATERNITY, 0-6m, 7-12m, 13-24m |
| Size specifications | One size fits all |
| brand | Silkworm feather (bedding) |
| Article No | kh-223 |
| Pillow fabric | chemical fiber |
| Pillow shape | rectangle |
| Fastest shipment time | Within 3 days |
| Pillow filling | polyester |
| Applicable object | Neonatal, infancy (1-3 years old) |
| Suitable for the season | Summer, spring, winter and autumn |
| positioning | Babies and children |
| Filler | polyester |
Instock
There are no reviews yet.