Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.22 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 25 × 3 cm |
| is_customized | Yes |
| Gender | Unisex |
| Model Number | baby blanket |
| Pattern Type | Cartoon |
| Material | COTTON |
| Brand Name | OIMG |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Age Range | 0-6m, 7-12m, 13-24m |
| Age Group | BABIES |
| Season | FOUR SEASONS |
| Organic Cotton | Muslin Baby |
| Swaddle Blanket | New Born |
| Bedding | Receiving Blanket |
| Babies Accessories | Plaid |
Instock
There are no reviews yet.