Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 15 cm |
| is_customized | Yes |
| Gender | Unisex |
| Model Number | baby |
| Pattern Type | Solid |
| Material | POLYESTER |
| Origin | Mainland China |
| CN | Shandong |
| Age Range | 0-6m |
| Age Group | BABIES |
| Season | FOUR SEASONS |
Instock
There are no reviews yet.