Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.048 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Metal |
| Model Number | Dollhouse Table Chairs |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 14+y |
| Color | White, Black, Pink, Yellow, Green |
| Size | 88*32*32mm; dia.60*58mm |
| Quantity | 1 Set(1 table + 2 chairs) |
| Feature1 | Fairy Garden Seat |
| Feature2 | Dollhouse Table Chair |
Instock
There are no reviews yet.