Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.37 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| is_customized | Yes |
| Gender | Unisex |
| Model Number | Baby Blanket |
| Pattern Type | Solid |
| Material | COTTON |
| Brand Name | LuckyHui |
| Age Range | MATERNITY |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Age Group | BABIES |
| Season | Spring & Autumn |
| Size | 80cmX100cm |
Instock
There are no reviews yet.