Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.162 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 28 × 5 cm |
| Gender | Female |
| Model Number | Bed Canopy |
| Style | Door Type |
| Pattern Type | Solid |
| Material | Polyester / Cotton, Polyester |
| Brand Name | VKTECH |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Age Group | BABIES |
| Season | Spring & Autumn |
| Age Range | MATERNITY, 0-6m, 7-12Y, 7-12m, 4-6y, 13-24m, 12+y, 25-36m |
| Bed Canopy | Mosquito Net |
| Princess Dome Bed Tent | Children Bedcover |
| Product name | Dome mosquito net |
| Product size | 250*900*60CM/98.43*354.33*23.62" |
| Packing | OPP bag |
| Color | White/Blue/Pink |
Instock
There are no reviews yet.