Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.377 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 21 × 9 cm |
| is_customized | No |
| Gender | Unisex |
| Model Number | YYT-T27 |
| Pattern Type | Solid |
| Material | 100% Polyester |
| Brand Name | childdkivy |
| Origin | Mainland China |
| CN | Jiangsu |
| Age Range | 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m, 4-6y |
| Age Group | BABIES |
| Season | Spring & Autumn |
Instock
There are no reviews yet.