Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Gender | Unisex |
| Model Number | vvYEZT394 |
| Special Features | memory |
| Pattern Type | Cartoon |
| Shape | Rectangle |
| Feature | memory |
| Weight | 0-1 pounds |
| Grade | Qualified |
| Filling | Memory Foam |
| Material | 100% Cotton, Cotton |
| Origin | Mainland China |
| CN | Henan |
| Age Group | BABIES |
| Season | FOUR SEASONS |
| Age Range | 13-24m, 25-36m, 4-6y, 7-12Y |
| Product name | Cartoon children's pillowcase |
| Color | 13 colors |
| Size | About 50x30cm |
| Features | Soft, Comfortable, Breathable |
| Advantage | Good resilience, Not easy to deform |
| Cleaning method | Machine washable |
| Package | 1 piece |
Instock
There are no reviews yet.