Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.17 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 20 × 1 cm |
| is_customized | Yes |
| Gender | Unisex |
| Model Number | H238 |
| Pattern Type | Solid |
| Material | 100% Cotton |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Age Range | 0-6m, 7-12m |
| Age Group | BABIES |
| Season | FOUR SEASONS |
| Size | 90*100cm |
Instock
There are no reviews yet.