Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 15 × 10 cm |
| Gender | Unisex |
| Model Number | L000107 |
| Special Features | Multi-functional |
| Pattern Type | Solid |
| Shape | Round |
| Feature | Anti-static |
| Weight | 0-1 pounds |
| Grade | Grade A |
| Filling | 100% Cotton |
| Material | Polyester / Cotton |
| Origin | Mainland China |
| CN | Fujian |
| Age Group | BABIES |
| Season | FOUR SEASONS |
| Age Range | 0-6m |
| USE | Beanbag for Newborn Photography |
| USE1 | Posing Newborns on Location and in the Studio – Studio Sized Bag |
Instock
There are no reviews yet.