Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.62 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Gender | Unisex |
| Model Number | 5AG201032 |
| Special Features | Multi-functional |
| Pattern Type | Solid |
| Shape | Column |
| Feature | memory |
| Weight | 1.1-2 pounds |
| Grade | quality |
| Material | Polyester / Cotton |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Age Range | 4-6Y |
| Age Group | BABIES |
| Season | FOUR SEASONS |
| Fabric: | Cotton |
| Filling: | Polyester fiber |
| Color: | white |
| Size: | 70x57x35cm/27.56×22.44×13.78inch |
Instock
There are no reviews yet.