Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 10 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| is_customized | No |
| Gender | Unisex |
| Pattern Type | |
| Material | Cotton / Bamboo Fiber, 100% Cotton |
| Brand Name | EEZKOALA |
| Age Range | 1-3Y |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Age Group | BABIES |
| Season | FOUR SEASONS |
| Product | ECO-friendly Baby Swaddle Blanket |
| Size | 110*120cm |
| Layer | 2 layers Baby Swaddle Towel |
Instock
There are no reviews yet.