Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| is_customized | Yes |
| Gender | Unisex |
| Model Number | MKBP0172 |
| Pattern Type | Cartoon |
| Material | Coral Fleece |
| Origin | Mainland China |
| CN | Jiangsu |
| Age Range | 0-6m, 7-12m |
| Age Group | BABIES |
| Season | FOUR SEASONS |
Instock
There are no reviews yet.